Ася

  Виводити по:
  Сортування:
  1
  1
  Ася

   

  Лялька Ася - модно, цікаво, доступно.   

  Ася - лялька для українських дівчаток.


  Модні ляльки бренду "Ася" розробляються для українських дівчаток, з урахуванням національних особливостей, смаків і уподобань. Кожна лялька Ася має свою історію, усі набори випускаються в тематичних серіях, об'єднаних унікальним сюжетом або подією. Залежно від тематики набори комплектуються різними аксесуарами: сумочки, окуляри, взуття, одяг або його елементи, улюблені домашні тварини...


  Набори з лялькою Ася.


   

  Ляльки Ася достатньо функціональні і реалістичні: колір, пропорції тіла і обличчя ляльки такі ж як у звичайної дівчинки, руки і ноги рухливі і згинаються, а густе і міцне волосся, навіть, можна фарбувати! Висоту ляльки (28 см.) можна вважати класичною для модних ляльок, вона оптимальна для ігор дівчаток 3 - 7 років. Одяг у Асі міцний, його легко знімати і одягати, завдяки чому ляльку можна переодягати, комбінуючи різні елементи одягу і створювати нові наряди. Оригінальні колекції ляльок Ася постійно оновлюються, кожен сезон з’являються нові сюжетні набори, з новими аксесуарами та одягом.


   

  Ася - лялька для кожної дівчинки.


   

  Вартість ляльки Ася досить невисока, кожна українська сім’я легко може дозволити собі порадувати дитину хорошою, якісною і цікавою лялькою.