Цуценя, фігурка серії Перші друзі, Tolo

Код товару: 9835
100
261 грн
Термін доставки 1-2 дня
Cпособи доставки товару:
  1. У відділення "Нової Пошти" - по тарифам перевізника
  2. Кур'єрська доставка - по тарифам перевізника
Опис
Симпатична фігурка цуценяти, яка порадує малюка і послужить його розвитку.
Голова, ноги і хвіст іграшкового цуценяти повертаються зі звуком тріскачки. Завдяки рухомим частинам фігурка може приймати різні пози. Ще цуценя киває головою. Іграшка послужить розвитку слухового сприйняття і уяви дитини.

 
Всі іграшки Tolo високої якості. Вони виконані з безпечних матеріалів і не зашкодять дитині. Крім того, вони характеризуються надійністю і довговічністю.

Іграшка розвиває:

-розпізнавання кольору
-сприйняття звуку
-уяву
-моторику рук
-тактильне сприйняття
 
Як грати:

Предсавте малюкові «Першого друга», допоможіть відкрити його рухливі, клацаючі елементи і можливість фігурки займати різні пози. Задавайте дитині прості питання, наприклад «фігурка може покрутити головою?». Покажіть прототип тієї ж тварини на зображенні, відео або живого і попросіть визначити, що в них спільного, що відрізняється. Поговоріть про розмір, колір реальної істоти, які він видає звуки, де живе, що їсть, чи є у нього ікла, кігті, хвіст тощо. Допоможіть дитині дізнатися нові слова по тематиці в процесі гри і найпростішу інформацію про тварин.
Запитайте, чи є у малюка улюблені тварини та чому вони йому подобаються. Заохочуйте його самостійно грати, фантазувати, розповідати про його нового друга і придумувати нові і нові сюжети гри.
 

Цуценя, фігурка серії Перші друзі, Tolo.

Рекомендований вік: 12 міс. +.
Розмір іграшки: 10 × 5 × 9,5 см.
Комплектація: фігурка.
Артикул: 89603.
 
 
Залишити відгук