3D магнітні дерев’яні конструктори Polytopia

Виводити по:
Сортування:

На жаль, за Вашим запитом нічого не знайдено.

Пропонуємо Вам:
  • - уточніть пошуковий запит;
  • - зателефонувати нам за номером: 0 800 215 221. Дзвінки безкоштовно
Пропонуємо Вам ознайомитися з нашими акціями та популярними категоріями:
3D магнітні дерев’яні конструктори Polytopia

Polytopia – дерев’яні конструктори для малюків

Про добрий дитячий мультсеріал ПлюсПлюс

Вперше даний мультсеріал з’явився на телеекранах в 2014 році, після чого отримав премію Лесі Українки та премію «Телетріумф» 2014-2015.

Відмінність цього мультсеріалу в тому, що всі герої, будинки, машини, дерева і навіть квіти складаються з простих геометричних фігур таких, як: трикутник, квадрат і коло. А головні герої мультсеріалу - Квадратик, Кружко, Трикутя та Шаман Кругоман.

Головні герої постійно потрапляють в цікаві історії і незвичайні ситуації і на основі даних пригод навчають маленьких телеглядачів простим, проте дуже важливим істинам про дружбу, батьків, чесності...

3D магнітні дерев’яні конструктори

Серія 3D магнітних дерев’яних конструкторів Плюсотраса від торгової марки Polytopia створена за мотивами однойменного мультсеріалу телеканалу ПлюсПлюс. Це набори 3D магнітних конструкторів для будівництва з різноманітних геометричних фігур з магнітним з’єднанням деталей. Іграшки безпечні для дітей так, як виконані з цільної деревини, якісно оброблені і пофарбовані фарбами на водній основі. Країна виробник: Україна.

Набори дитина з радістю буде збирати самостійно, розвиваючи своє мислення і фантазію. Деталі залізниці з’єднуються легко і надійно. Вагони поїзда кріпляться між собою за допомогою магнітного з’єднання. Коліщатка у вагонів і автомобілів - крутяться, чим роблять гру більш захоплюючою! Збирати вагони поїздів, а також машинки з деталей конструктора можна в будь-якій послідовності. Дитина може сортувати деталі конструктора за кольором, формою або розміром.

Дитині буде цікаво їздити барвистим поїздом або машинками по цілому місту, яке він зібрав самостійно.

Граючи з наборами 3D магнітних дерев’яних конструкторів Polytopia малюки вивчатимуть форми і геометричні фігури, а також кольори і форми. Дані конструктори допоможуть малюкові розвинути свою фантазію, логічне мислення і дрібну моторику. Ігри з конструкторами Polytopia допоможуть розвивати терпіння і посидючість, вміння концентрувати увагу і здатність доводити почату справу до кінця.