Кобила Моргана, Schleich

Код товару: 53907
80
240 грн
267 грн
Купити
У наявності Термін доставки 1-2 дня
Ви економите: 27 грн
10%
знижки
Акція! До кінця акції залишилось:
Cпособи доставки товару:
  1. У відділення "Нової Пошти" - по тарифам перевізника
  2. Кур'єрська доставка - по тарифам перевізника
Часто купують разом:
Кобила Моргана, Schleich
+
Лоша породи Гафлінгер - іграшка-фігурка, Schleich
+
Кінь Моргана, Schleich
Всього: 631 грн
Всього: 631 грн
Схожі товари:
Опис

скачати каталог фігурок Schleich

Кобила Моргана, іграшка-фігурка, Schleich

Horse club Schleich

Кобила Моргана SchleichКоні Моргана відомі своєю силою, швидкістю і витривалістю. Вони відрізняються покірливим характером, цікаві і повні життя. Кінь Моргана часто бере участь на родео, в виїздці, їзді з кучером і візком, а також в скачках на дистанцію. Він настільки універсальний, що немає жодного виду кінного спорту, де його не можна було б використовувати.

Компанія Schleich вже не одне десятиліття радує покупців якістю, оригінальністю і реалістичністю своїх товарів. Її співробітники періодично проводять дослідження в сфері психології та фізіології дітей, визначаючи оптимальний розмір, фактуру і сюжет своїх виробів, які розмальовують вручну і робляться з безпечного матеріалу.

Рекомендований вік: від 3 років
Стать: для хлопчиків та дівчаток
Комплектація: іграшка-фігурка кобила Моргана
Розмір іграшки: 14.2 × 3 × 10.1 см
Матеріал: каучуковий пластик
Артикул: 13870

Wild life Schleich

Виробництво компанії Schleich розташоване в Німеччині, Румунії, Молдові, Тунісі та Китаї.

Фігурки Schleich розфарбовуються вручну.Всі наші товари і використовувані матеріали відповідають чинним національним та міжнародним вимогам до іграшок, наприклад, нової Директиви ЄС про безпеку іграшок 2009/48 / EG і стандарту DIN EN 71. Це означає, що використовувані матеріали і виробничі процеси однакові у всіх філіях, тому і якість продуктів Schleich однаково, незалежно від того, де вони зроблені.

Кожна фігурка Schleich розфарбовується вручну. Деякі виключення складають великі малюнки, наприклад, коричневі плями на фігурці жирафа, які наносяться методом тампонового друку.

У виробництві Schleich використовує різні види пластмаси і фарби, які ретельно підбираються в точній відповідності конкретним вимогам. Ми використовуємо такі види пластмаси: полівінілхролід (ПВХ), термопластичний еластомер (ТПЕ), Акрилонітрілбутадієнстірол (АБС), а також інші види пластмас, типові для виробництва іграшок.

Залишити відгук