Конструктори LEGO

Виводити по:
Сортування:

На жаль, за Вашим запитом нічого не знайдено.

Пропонуємо Вам:
  • - уточніть пошуковий запит;
  • - зателефонувати нам за номером: 0 800 215 221. Дзвінки безкоштовно
Пропонуємо Вам ознайомитися з нашими акціями та популярними категоріями:
Конструктори LEGO

LEGO - вічне прагнення до досконалості

З історії LEGO

Коли, в 1932 році, нікому не відомий тесляр з Біллунд (Данія) відкрив невеликий бізнес з виробництва іграшок, про конструктори, тим більше пластикові, ніхто не думав. Всі надії покладалися на традиційні для того часу дерев’яні іграшки.

Компанія поступово ставала на ноги і, через два роки отримала ім’я LEGO (від данського «грай добре»). Виробництво дерев’яних іграшок виявилося дуже вигідним бізнесом, і тільки через п’ятнадцять років після заснування компанії, в 1947 році, LEGO робить перші спроби виробляти іграшки із пластику, а ще через два роки був випущений перший конструктор «Цеглинки, що автоматично з’єднуються». Той перший пластиковий конструктор від LEGO мало чим нагадував звичний нам ЛЕГО, скоріше це була модифікована версія дерев’яного конструктора.

Нескінченні можливості цеглинки LEGO

Форма перших пластикових блоків (цеглинок) була далека від досконалості - кубики складно було стикувати, при цьому вони легко роз’єднувались, самі конструктори були мало варіативні. Цілих дев’ять років пішло на пошуки ідеальної форми і підбір матеріалу для виробництва деталей конструктора LEGO. Патент на цеглинку LEGO компанія отримала в 1958 році. Нові конструктори легко збиралися, при цьому конструкція виходила досить міцною, форма базового блоку з вісьмома кріпильними виступами, розташованими в два ряди (4 × 2) дозволяє кріпити між собою кубики безліччю способів. Тепер використовуючи стандартний набір LEGO можна зібрати що завгодно, вистачило б фантазії і кубиків. Що тільки не збирали з ЛЕГО за ці роки: діючі автомобілі, макети цілих міст, будинки в натуральну величину, працюючі верстати для збірки паперових літачків...

Форма стандартного блоку LEGO залишається незмінною з першого року випуску, і кубик випущений в 1958 році абсолютно сумісний з деталями конструктора 2016 року. У 1969 році малюки отримали свій LEGO - тематичні набори, що випускаються під назвою LEGO DUPLO та відрізняються від стандартних тим, що їх деталі рівно в два рази більше стандартних блоків. З кінця сімдесятих років минулого століття в наборах ЛЕГО з’являються мініфігурки, що зробило їх ще популярнішими.

За весь цей час були випущені сотні серій конструкторів LEGO на всілякі тематики: космос, пірати, будівлі, техніка, герої різних мультфільмів, спеціальні серії для хлопчиків, дівчаток, малюків, дикий захід, механізовані набори, динозаври.

Сьогодні LEGO Group це ціла імперія розваг: мегапопулярні конструктори, мультфільми, комп’ютерні ігри, Legoland. Конструктори ЛЕГО з успіхом продаються по всьому світу і їх популярність постійно зростає, а кубик LEGO визнаний найбільш продаваним предметом в Світі.


LEGO, логотип LEGO, DUPLO, BIONICLE, LEGENDS OF CHIMA, логотип FRIENDS, логотип MINIFIGURES (мініфігурки), DIMENSIONS, MINDSTORMS, MIXELS, NINJAGO, і NEXO KNIGHTS, а також мініфігурка є зареєстрованими торговими марками компанії LEGO Group. ©2016 The LEGO Group.