Косатка, іграшка-фігурка, Schleich

Код товару: 53869
80
178 грн
297 грн
Немає в наявності Термін доставки 1-2 дня
Ви економите: 119 грн
Cпособи доставки товару:
  1. У відділення "Нової Пошти" - по тарифам перевізника
  2. Кур'єрська доставка - по тарифам перевізника
Опис

скачати каталог фігурок Schleich

Косатка, іграшка-фігурка, Schleich

Dinosaurus Schleich

Косатка SchleichКосатка - це великий зубатий кит із сімейства дельфінових. Чорно-біле забарвлення робить його неповторним. Тварини, які пливуть під ним, його не помічають, тому що поверхня води світла, як і його живіт. Завдяки чорної спині зверху його теж навряд чи можна відрізнити від морського дна.

Косатки долають великий шлях, пропливаючи понад 150 кілометрів на день, щоб зловити здобич.

Компанія Schleich вже не одне десятиліття радує покупців якістю, оригінальністю і реалістичністю своїх товарів. Її співробітники періодично проводять дослідження в сфері психології та фізіології дітей, визначаючи оптимальний розмір, фактуру і сюжет своїх виробів, які розмальовуються вручну і робляться з безпечного матеріалу.

Вік дитини: від 3 років
Стать дитини: для хлопчиків та дівчаток
Комплектація: іграшка-фігурка Косатка
Розмір іграшки: 19.5 × 9.7 × 6.7 см
Матеріал: каучуковий пластик
Артикул: 14807

Виробництва компанії Schleich розташовані в Німеччині, Румунії, Молдавії, Тунісі та Китаї.

Фігурки Schleich розфарбовуються вручну. Всі наші товари і використані матеріали відповідають чинним національним та міжнародним вимогам до іграшок, наприклад, новії Директиві ЄС про безпеку іграшок 2009/48/EG і стандарту DIN EN 71. Це означає, що використані матеріали і виробничі процеси однакові у всіх філіях, тому і якість продуктів Schleich однакова, незалежно від того, де вони зроблені.

Кожна фігурка Schleich розфарбовується вручну. Деякі виключення складають великі малюнки, наприклад, коричневі плями на фігурці жирафа, які наносяться методом тамподруку.

У виробництві Schleich використовує різні види пластмаси і фарби, які ретельно підбираються в точній відповідності конкретним вимогам. Ми використовуємо такі види пластмаси: полівінілхролід (ПВХ), термопластичний еластомер (ТПЕ), Акрилонітрілбутадієнстірол (АБС), а також інші види пластмас, типові для виробництва іграшок.

Залишити відгук