Лоша породи американський пейнтхорс, іграшка-фігурка, Schleich

Код товару: 69489
80
50 грн
168 грн
Немає в наявності Термін доставки 1-2 дня
Ви економите: 118 грн
Cпособи доставки товару:
  1. У відділення "Нової Пошти" - по тарифам перевізника
  2. Кур'єрська доставка - по тарифам перевізника
Схожі товари:
Опис

скачати каталог фігурок Schleich

Лоша породи американський пейнтхорс, іграшка-фігурка, Schleich

Horse club Schleich

Лоша породи американський пейнтхорс Schleich

Вже при народженні лошата пейнтхорс володіють симпатичним плямистим забарвленням, типовим для породи. Насправді це рябий різновид породи квотерхорс. Але раніше в племінній книзі реєструвалися тільки тварини однотонної масті. Однак коні пейнтхорс стали настільки популярними, що всього два десятиліття по тому вони були визнані самостійною породою.

Офіційно самостійною породою вони стали тільки в 1965 році.

Компанія Schleich вже не одне десятиліття радує покупців якістю, оригінальністю і реалістичністю своїх товарів. Її співробітники періодично проводять дослідження в сфері психології та фізіології дітей, визначаючи оптимальний розмір, фактуру і сюжет своїх виробів, які розмальовують вручну і робляться з безпечного матеріалу.

Рекомендований вік: від 5 років
Стать: для дівчаток
Комплектація: іграшка-фігурка Лоша породи американський пейнтхорс
Розмір іграшки: 8,1 × 2,2 × 7,9 см
Матеріал: каучуковий пластик
Артикул: 13886

Horse club Schleich

Виробництво компанії Schleich розташоване в Німеччині, Румунії, Молдові, Тунісі та Китаї.

Фігурки Schleich розфарбовуються вручну. Всі наші товари і використовувані матеріали відповідають чинним національним та міжнародним вимогам до іграшок, наприклад, нової Директиви ЄС про безпеку іграшок 2009/48 / EG і стандарту DIN EN 71. Це означає, що використовувані матеріали і виробничі процеси однакові у всіх філіях, тому і якість продуктів Schleich однаково, незалежно від того, де вони зроблені.

Кожна фігурка Schleich розфарбовується вручну. Деякі виключення складають великі малюнки, наприклад, коричневі плями на фігурці жирафа, які наносяться методом тампонового друку.

У виробництві Schleich використовує різні види пластмаси і фарби, які ретельно підбираються в точній відповідності конкретним вимогам. Ми використовуємо такі види пластмаси: полівінілхролід (ПВХ), термопластичний еластомер (ТПЕ), Акрилонітрілбутадієнстірол (АБС), а також інші види пластмас, типові для виробництва іграшок.

Залишити відгук