Маленькі дослідники: Світ тварин (укр.), #книголав

Код товара: 59621
80
270 грн
Товар заканчивается!
Цвет: Світ тварин
Cпособы доставки товара:
  1. В отделения "Новой Почты" - по тарифам перевозчика
  2. Курьерская доставка - по тарифам перевозчика
  3. Самовывоз (детально) - Бесплатно!
пожалуйста, укажите номер телефона
Ваш заказ %s принят, в скором времени с Вами свяжется менеджер.!
Часто покупают вместе:
Маленькі дослідники: Світ тварин (укр.), #книголав
+
Енциклопедія для допитливих А5: Зростаємо українцями (укр), Талант
+
Животный мир, Виват
Всего: 629 грн
Всего: 629 грн
Похожие товары:
Описание товара

Маленькі дослідники: Світ тварин (укр.), #книголав

Це друга книга з серії «Маленькі дослідники», до якої також входять «Моє дивовижне тіло», «Транспорт» та «Космічний Світ».

Видавництво #книголав представляє читачам «Маленьких дослідників» – інтерактивну публіцистичну серію для малих допитливих всезнайок. У книжці – понад 30 «віконець-відгорталок». Зазираючи під них, дітлахи дізнаються багато нового й цікавого про різних тварин, про їхні улюблені справи та ласощі, а також про середовища, в яких вони живуть.

«Це вже наша друга книжка-відгорталка з серії «Маленькі дослідники», і я досі не можу вирішити, яка з цих книжок цікавіша, – розповідає співзасновниця #книголав Світлана Павелецька. – Тепер моя дитина хоч серед ночі може розповісти – чим ласують ведмеді, де ночують пінгвіни та як виховують своє потомство мавпи».

На сторінках цієї книжки читачі знайдуть безліч цікавинок: про тварин-рекордсменів, їхні особливості та незвичайні вміння, про домашніх улюбленців і про диких звірів, які живуть у дуже різних умовах, про живих істот, що населяють найглибші частини океану, і навіть про рідкісні види тварин, яких треба оберігати. Окрім картонних віконець-відгорталок, що надають книжці ігрового формату, тут міститься багато яскравих ілюстрацій та зрозумілих для малюків пояснень. Усе це в простій і доступній формі допоможе доповнити словниковий запас ваших діток новими важливими поняттями.

Рекомендуемый возраст: от 3 лет
Пол ребенка: для мальчиков, для девочек
Количество страниц: 18
Язык: украинский
Переплет: твердый
Формат: 20 × 20 см
Артикул: 9789669761064
Оставить отзыв