Хіт

Мустанг (лоша) - іграшка-фігурка, Schleich (уцінка)

Код товару: 131499
100
99 грн
168 грн
Купити
Товар закінчується! Термін доставки 1-2 дня
Ви економите: 69 грн
41%
знижки
Акція! До кінця акції залишилось:
Cпособи доставки товару:
  1. У відділення "Нової Пошти" - по тарифам перевізника
  2. Кур'єрська доставка - по тарифам перевізника
Часто купують разом:
Мустанг (лоша) - іграшка-фігурка, Schleich (уцінка)
+
Техаське теля лонгхорн - іграшка-фігурка, Schleich
Всього: 198 грн
Всього: 198 грн
Схожі товари:
Опис

скачати каталог фігурок Schleich

Мустанг (лоша), іграшка-фігурка, Schleich (уцінка)

Фігурка без заводського пакування і має незначні подряпини!

Horse club Schleich

Мустанг (лоша) SchleichМустанги - це дуже витривалі, сильні коні, які можуть мешкати в дикій природі цілий рік. Ця порода значно сильніші за інших, їхнє хутро в зимову пору потовщується настільки, що сніг навіть не тане на ньому. Мустанги в основному мешкають в Північній Америці, вони мають світло - коричневе забарвлення і темно - коричневе забарвлення хвоста і гриви. Така фігурка допоможе дитині пізнавати світ дикої природи і прикрасить будь-яку колекцію.

Компанія Schleich вже не одне десятиліття радує покупців якістю, оригінальністю і реалістичністю своїх товарів. Її співробітники періодично проводять дослідження в сфері психології та фізіології дітей, визначаючи оптимальний розмір, фактуру і сюжет своїх виробів, які розмальовують вручну і робляться з безпечного матеріалу.

Рекомендований вік: від 3 років
Стать: для хлопчиків та дівчаток
Комплектація: іграшка-фігурка Мустанг (лоша)
Розмір іграшки: 9.5 × 7.7 × 3 см
Матеріал: каучуковий пластик
Артикул: 13807

Wild life Schleich

Виробництво компанії Schleich розташоване в Німеччині, Румунії, Молдові, Тунісі та Китаї.

Всі наші товари і використовувані матеріали відповідають чинним національним та міжнародним вимогам до іграшок, наприклад, нової Директиви ЄС про безпеку іграшок 2009/48 / EG і стандарту DIN EN 71. Це означає, що використовувані матеріали і виробничі процеси однакові у всіх філіях, тому і якість продуктів Schleich однаково, незалежно від того, де вони зроблені.

Кожна фігурка Schleich розфарбовується вручну. Деякі виключення складають великі малюнки, наприклад, коричневі плями на фігурці жирафа, які наносяться методом тампонового друку.

У виробництві Schleich використовує різні види пластмаси і фарби, які ретельно підбираються в точній відповідності конкретним вимогам. Ми використовуємо такі види пластмаси: полівінілхролід (ПВХ), термопластичний еластомер (ТПЕ), Акрилонітрілбутадієнстірол (АБС), а також інші види пластмас, типові для виробництва іграшок.

Залишити відгук