Набір для творчості Ферма зі штампами і восковими олівцями, Crayola

Код товару: 23927
80
160 грн
228 грн
Немає в наявності Термін доставки 1-2 дня
Ви економите: 68 грн
Cпособи доставки товару:
  1. У відділення "Нової Пошти" - по тарифам перевізника
  2. Кур'єрська доставка - по тарифам перевізника
Схожі товари:
Опис

Набір для творчості Ферма зі штампами і восковими олівцями, Crayola

Crayola 04-2019

Набір зі штампами домашніх тварин створений спеціально для маленьких талановитих дитячих ручок і допомагає малюкам розвивати здібності до творчості, знайомить з різними тваринами і кольорами.

Штампи Crayola сподобаються малюкам, які дуже хочуть гарно малювати, але ще не вміють самостійно створити малюнок з великою кількістю деталей. Малюнок, отриманий за допомогою штампа, дитина зможе розмалювати восковими олівцями з набору. Створювати шедеври з Crayola - цікаво і легко!

Воскові олівці Crayola призначені для малювання на папері і є альтернативою звичайним кольоровим олівцям. Олівець зручно лягає в дитячу ручку, що дозволяє тримати його правильно, набуваючи перші навички письма. Воскові олівці виготовлені з натурального бджолиного воску з додаванням рослинних фарб, тому нешкідливі для дитини, навіть якщо вона спробує їх на смак. Олівці обгорнуті в паперову гільзу, що дозволить зберегти руки дитини чистими і не дасть їм при поломці розлетітися на дрібні крихти.

Набори для творчості Crayola розширюють творчі можливості і допомагають втілити в життя найсміливіші фантазії маленького художника, вчать його організованості і порядку. Тому батьки і вчителі люблять їх так само, як і діти. Завдяки своїй ідеальній комплектації і функціональності набори для творчості є прекрасним подарунком з необмеженими можливостями для художнього натхнення!

Рекомендований вік: від 4-х років
Комплектація: 20 гумових штампів, кольорові воскові олівці (8 шт), штемпельна подушка, 10 аркушів А-5
Розмір упаковки: 25 × 19 × 6 см
Артикул: 04-2019

Crayola

Crayola (США) - це дитяча канцелярія з репутацією більш ніж 100 років і споживачами в 80 країнах світу. У світі це один з найбільш відомих брендів дитячого канцелярського приладдя, розвиваючих наборів і комплектів для творчості. Товари Crayola завжди проходять експертизу на відповідність нормам безпеки, вони виготовлені з високоякісних матеріалів. Crayola відома ще й тим, що виробляє фломастери, олівці, крейду і фарби, які легко змиваються з різних поверхонь, одягу і шкіри. Практичність, якість, широкий вибір, яскравість і велике поле для творчості - ось те, що цікаво всім, починаючи від батьків і закінчуючи найменшими споживачами товарів Crayola.

Crayola

Залишити відгук