Набір Uteria Карта-пазл Європа + Карта-пазл Флора та фауна України (20032-20025)

Код товару: 120007
80
99 грн
359 грн
Купити
У наявності Термін доставки 1-2 дня
Ви економите: 260 грн
72%
знижки
Акція! До кінця акції залишилось:
Cпособи доставки товару:
  1. У відділення "Нової Пошти" - по тарифам перевізника
  2. Кур'єрська доставка - по тарифам перевізника
Схожі товари:
Опис

Набір Uteria Карта-пазл Європа + Карта-пазл Флора та фауна України (20032-20025)

Спеціальні ціни від Огошка.UA на набори пазлів!

Комплектація набору:
  1. Карта-пазл Uteria Європа (4820207620032).
  2. Карта-пазл Uteria Флора та фауна України (4820207620025).

Карта-пазл Uteria Европа

Історична і політична карта-пазл «Карта Європи» наочно демонструє розташування всіх європейських держав і їх головні характеристики - столиці, прапор, площа і населення. Виготовлена з якісного екологічно чистого картону вона перетворить гру в навчання і зробить процес дослідження країн Європи більш наочним, цікавим і захоплюючим.

Крім цього, ви можете дізнатися про головні історичні події Європи, які зробили свій вплив на формування цієї частини світу. Окремо виділені монархічні держави і держави-члени Європейського союзу.

Полегшує запам’ятовування, розвиває кругозір дітей за допомогою ігрового процесу складання частин пазлу в карти країн.

Завдяки високій точності і якості виробництва всі елементи карти легко трансформуються в готову карту, яку цікаво складати і досліджувати, що є найцікавішим в кожній країні Європи. Запам’ятовувати, де знаходиться та чи інша країна Європи, трошки мріяти і складати план сімейного відпочинку, прокладаючи маршрут майбутніх подорожей з батьками або друзями.

Це чудовий оригінальний подарунок для дітей будь-якого віку, що розвиває уяву, просторове мислення, допитливість, пам’ять, вміння концентрувати увагу, вчить посидючості і доводити почату справу до кінця.

Рекомендований вік: від 5 років
Для кого: для хлопчиків та дівчат
Кількість елементів: 36
Розмір карти: 66 × 47 см
Розмір упаковки: 34,5 × 25,5 × 4 см
Артикул: 4820207620032

Карта-пазл Uteria Флора та фауна України

Якщо вивчати флору і фауну, то краще це робити з картою-пазлом від Uteria. Склавши 36 елементів прямо на столі Ви наочно побачите, які птахи, тварини, риби, рослини та дерева найбільш поширені в кожній з 24 областей України та в Криму, де розташовані гори, височини, низовини, річки, біосферні та природні заповідники і національні парки України. Так набагато легше запам’ятати, чим славиться кожен регіон нашої країни, а ще, це стимул для майбутніх подорожей по країні.

Виготовлена з якісного екологічно чистого картону, карта-пазл «Флора та фауна України» перетворить навчання в цікаву гру. Цілком можливо, що Ваш маленький дослідник стане в майбутньому справжнім гуру по природі нашої країни. Можливо, це буде перший крок в кар’єрі біолога, геолога або навіть Нобелівського лауреата. Карта допоможе Вам дізнатися про найбільш поширені види флори і фауни в степах, лісах і горах України, а також цікаву інформацію про кожного з цих видів.

Карта-пазл «Флора та фауна України» наочно демонструє як найбільш поширені, так і рідкісні види рослин і тварин України. Значна частина з них занесена до Червоної книги України та охороняється рядом міжнародних конвенцій, а також культивується і вирощується в заповідниках і природних парках України.

Рекомендований вік: від 5 років
Для кого: для хлопчиків та дівчат
Кількість елементів: 36
Розмір карти: 66 × 47 см
Розмір упаковки: 34,5 × 25,5 × 4 см
Артикул: 727798

Uteria (Утерія) - виробник навчальних пазлів-карт. Продукція виготовлена з якісного екологічно чистого картону, що відповідає європейській якості. Карти-пазли Uteria приємні на дотик, компактні і легко збираються на столі, об’єднують гру з розвитком і навчанням, захоплюють уяву дітей на тривалий час.

Коментарі
Залишено відгуків (1)
5
5
(1)
4
4
(0)
3
3
(0)
2
2
(0)
1
1
(0)
Написати відгук
Залишити свій відгук

5
1