Навчальний інтерактивний робот Бібо (рос. мова), Fisher-Price

Код товару: 29420
78
2 199 грн
Термін доставки 1-2 дня
Cпособи доставки товару:
  1. У відділення "Нової Пошти" - по тарифам перевізника
  2. Кур'єрська доставка - по тарифам перевізника
Опис

Навчальний робот Бібо (BeatBo) - новітня розробка в області активних розвиваючих ігор для малюків! Завдяки цьому неймовірно функціональниму і розумному роботу ваша дитина буде проводити своє дозвілля з великим задоволенням і користю!

Для того щоб почати гру, треба тільки натиснути кнопку на животі або кнопочки на ніжках робота. Тим самим, активуються веселі пісні, а сам Бібо пускається в запальний танок! Рухи, які буде здійснювати робот Бібо від Фішер-Прайс, гранично прості і зрозумілі, так що дітлахам не важко повторити за ним всі танцювальні елементи.

BeatBo так зворушливо рухає тулубом і голівкою, що навіть дорослі не залишаться байдужими і почнуть мимоволі пританцьовувати! Крім того, під час гри у робота BeatBo підсвічується безліччю кольорів світлодіодна LED-панель на животику, яка також є і кнопкою. Це робить ігровий процес ще більш захоплюючим і дуже ефектним. Що стосується звукової складової, то Бібо знає більше 40 пісеньок, мелодій і фраз!

У іграшки 3 режими гри:

  1. Dance & Move (Танці і Рух). Малюки танцюють разом з Бібо під веселу, заряджаючу енергією музику, повторюючи за ним нескладні рухи!
  2. Learning & Games (Навчання та Ігри). Дітлахи знайомляться з алфавітом, рахунком, вчаться розрізняти кольори, грають в різні ігри разом з Бібо і багато іншого.
  3. Record & Remix (Запис і Ремікс). В цьому режимі маленькі музиканти зможуть записати пісеньку, свою промову або будь-який інший звук, а робот Бібо немов за помахом чарівної палички зробить унікальний ремікс.

Навчальний інтерактивний робот Бібо (рос.), Fisher-Price

Рекомендований вік: від 9 міс
Стать: для хлопчиків та дівчаток
Висота іграшки: 32 см
Живлення: 4х батарейки АА
Артикул: DJX26

Відео-огляд Навчального інтерактивного робота Бібо

Залишити відгук