Навчальний зошит із завданнями Реши-пиши Доли и дроби 7-8 лет (УКР-102)

Код товару: 113983
100
115 грн
Немає в наявності Термін доставки 1-2 дня
Cпособи доставки товару:
 1. У відділення "Нової Пошти" - по тарифам перевізника
 2. Кур'єрська доставка - по тарифам перевізника
Схожі товари:
Опис

Навчальний зошит із завданнями "Реши-пиши"

Реши-пиши

«Реши-пиши» — серія навчальних зошитів з творчими завданнями для дітей від 3-х до 10-ти років від творців настільних ігор "Банда умников". Огошка.UA - офіційний представник "Реши-пиши" в Україні.

Зошити «Реши-пиши»

Усі діти люблять грати і не люблять робити уроки. Зошити з авторськими завданнями «Реши-пиши» - це баланс між навчанням і розвагою. Завдання допомагають освоїти нові навички та отримати корисні знання в ігровій формі, з захопленням і задоволенням.

Захоплюючі завдання в природній формі знайомлять з числовим позначенням дробів. Вирішуючи приклади за допомогою наочних шматочків піци і пирогів, діти плавно переходять до операцій з числовими дробами.

Реши-пиши
Реши-пиши

Частки і дроби - це так смачно!

Секрет розуміння частки і дробів - в поетапному освоєнні. Немає ніякого сенсу пояснювати навіть прості операції з дробами без розуміння того, як вони влаштовані, і чим взагалі 2/3 відрізняється від 3/2. А з піцою і пирогами на сторінках зошита це вийде не тільки легко, але ще й смачно!


Це дуже просто!

У зошиті для 7-8 років діти в природній формі знайомляться з числовим позначенням дробів. У ньому потрібно ділити піцу на частини, шукати відсутні шматочки, складати все на одну тарілку, або, навпаки, забирати з порції тільки частину.

Реши-пиши

Секрет ефективності зошитів

 • Поступове ускладнення

  Саме поступове освоєння частки і дробів - гарантія того, що дитина не просто вивчить дроби, але й буде їх розуміти і вміти ними користуватися.

 • Наочне пояснення

  Завдання спроектовані таким чином, що дитина, вирішуючи їх по черзі, самостійно розбирається з поняттям дробів та принципами математичних дій з ними.

 • Залучаючі завдання з історіями

  Набагато цікавіше рахувати скільки шматочків піци потрібно, щоб нагодувати всіх гостей, ніж просто вирішувати приклади з числами.


Характеристики
Вік 7-8 років
Тема Частка та дроби
Мова російська
Формат 20 × 27,4 см
Папір офсетний 100 г/м²
Обкладинка глянцевий крейдований папір 200 г/м²
Тип скріплення листів скоба
Кількість сторінок 42
Артикул УКР-102

Коментарі
Залишено відгуків (2)
5
5
(2)
4
4
(0)
3
3
(0)
2
2
(0)
1
1
(0)
Написати відгук
Залишити свій відгук

5
Дуже цікаві завдання.
5
Очень интересная тетрадь! Ребёнок с интересом и легкостью знакомиться с дробями.
1