Павук-птахоїд, іграшка-фігурка, Schleich

Код товару: 67687
80
168 грн
Купити
Товар закінчується! Термін доставки 1-2 дня
Cпособи доставки товару:
  1. У відділення "Нової Пошти" - по тарифам перевізника
  2. Кур'єрська доставка - по тарифам перевізника
Схожі товари:
Опис

скачати каталог фігурок Schleich

Павук-птахоїд, іграшка-фігурка, Schleich

Wild life Schleich

Павук-птахоїд Schleich Птахоїд вважається одним з найбільших павуків у світі. На відміну від багатьох інших павуків, птахоїд не плете павутиння, а підстерігає свою здобич, зокрема жаб, мишей або птахів. Люди можуть їх не боятися. Хоча птахоїди і можуть міцно вкусити, вони добродушні, а їх отрута слабша, ніж у бджіл.

Компанія Schleich вже не одне десятиліття радує покупців якістю, оригінальністю і реалістичністю своїх товарів. Її співробітники періодично проводять дослідження в сфері психології та фізіології дітей, визначаючи оптимальний розмір, фактуру і сюжет своїх виробів, які розмальовують вручну і робляться з безпечного матеріалу.

Рекомендований вік: від 5 років
Стать: для хлопчиків і дівчаток
Комплектація: іграшка-фігурка Павук-птахоїд
Розмір іграшки: 8 × 7 × 2 см
Матеріал: каучуковий пластик
Артикул: 14829

Wild Life Schleisch

Виробництво компанії Schleich розташоване в Німеччині, Румунії, Молдові, Тунісі та Китаї.

Фігурки Schleich розфарбовуються вручну. Всі наші товари і використовувані матеріали відповідають чинним національним та міжнародним вимогам до іграшок, наприклад, нової Директиви ЄС про безпеку іграшок 2009/48 / EG і стандарту DIN EN 71. Це означає, що використовувані матеріали і виробничі процеси однакові у всіх філіях, тому і якість продуктів Schleich однаково, незалежно від того, де вони зроблені.

Кожна фігурка Schleich розфарбовується вручну. Деякі виключення складають великі малюнки, наприклад, коричневі плями на фігурці жирафа, які наносяться методом тампонового друку.

У виробництві Schleich використовує різні види пластмаси і фарби, які ретельно підбираються в точній відповідності конкретним вимогам. Ми використовуємо такі види пластмаси: полівінілхролід (ПВХ), термопластичний еластомер (ТПЕ), Акрилонітрілбутадієнстірол (АБС), а також інші види пластмас, типові для виробництва іграшок.

Коментарі
Залишено відгуків (1)
5
5
(1)
4
4
(0)
3
3
(0)
2
2
(0)
1
1
(0)
Написати відгук
Залишити свій відгук

5
Отличное качество фигурки. И отличная работа самого магазина.

Переваги: Качество

Недоліки: Нету

1