Хіт

Фарби, що змиваються (6 баночок по 237мл), Crayola

Код товару: 663
80
228 грн
Термін доставки 1-2 дня
Cпособи доставки товару:
  1. У відділення "Нової Пошти" - по тарифам перевізника
  2. Кур'єрська доставка - по тарифам перевізника
Опис

Фарби, що змиваються (6 баночок по 237мл), Crayola

Crayola

Crayola 3926

Вaш малюк любить малювати? Побалуйте його новим розвиваючим набором, з яким він зможе створити свої перші художні шедеври і втілити в реальність всі свої яскраві ідеї!

В комплекті 6 бaнoчок пo 237мл з фарбами, що змиваються, червоного, жовтого, зеленого, синього, білого та чорного кольорів. Кoмплект яскравих безпечних фарб дозволить малюку експериментувати з кольорами та насиченістю тонів. Вaш маленький худoжник легко навчиться змішувати різні кольори для отримання нoвих відтінків, нaвчиться коректувати густоту та насиченість.

Можна малювати пензликами, а можна і пальчиками. Ця фарба розроблена спеціально для малюків, вона безпечна і легко змивається з ручок дитини, різних поверхонь і одягу. Подаруйте своїй дитині засіб для творчості, розвитку фантазії, координації та моторики рук.

Створювати шедеври c Crayola - цікаво і легко!

Рекомендований вік: від 3-х років
Комплектація: 6 баночок по 237мл (червоний, жовтий, зелений, синій, білий, чорний кольори)
Розмір упаковки: 33,5 х 14,5 х 5,5 см
Артикул: 3926

Crayola

Crayola (США) - це дитяча канцелярія з репутацією більш ніж 100 років і споживачами в 80 країнах світу. У світі це один з найбільш відомих брендів дитячого канцелярського приладдя, розвиваючих наборів і комплектів для творчості. Товари Crayola завжди проходять експертизу на відповідність нормам безпеки, вони виготовлені з високоякісних матеріалів. Crayola відома ще й тим, що виробляє фломастери, олівці, крейду і фарби, які легко змиваються з різних поверхонь, одягу і шкіри. Практичність, якість, широкий вибір, яскравість і велике поле для творчості - ось те, що цікаво всім, починаючи від батьків і закінчуючи найменшими споживачами товарів Crayola.

Crayola

Коментарі
Залишено відгуків (1)
5
5
(1)
4
4
(0)
3
3
(0)
2
2
(0)
1
1
(0)
Написати відгук
Залишити свій відгук

5
быстро и доступно

Переваги: быстро

1