Хіт

Приготуй та наріж, набір з пластиліном, Kitchen Creations, Play-Doh

Код товару: 33143
70
390 грн
Термін доставки 1-2 дня
Cпособи доставки товару:
  1. У відділення "Нової Пошти" - по тарифам перевізника
  2. Кур'єрська доставка - по тарифам перевізника
Опис

Творчий ігровий набір "Приготуй і наріж" Play-Doh з лінійки Kitchen Creations від компанії Hasbro представляє увазі дітей величезну свободу самовираження і можливість складати цікаві сюжети, а також цілі історії на тему приготування їжі!

Кулінарна креативність - саме той вираз, що можна застосувати по відношенню до цього комплекту! А як же інакше, якщо формочки, що входять до набору пластиліну Плей-До "Приготуй та наріж" дозволяють створювати безліч різноманітних "продуктів": броколі, кукурудза, перець та багато іншого. Усю цю іграшкову їжу, можна і, звичайно ж, потрібно комбінувати між собою, а потім подавати на стіл, щоб "пригостити" своїх друзів. Ігровий набір Play-Doh Shape "n Slice включає в себе багато корисних аксесуарів, які неодмінно стануть в нагоді у кулінарному ремеслі юного кухаря: пластикова виделочка, ножик, ножиці, тесак, ложка та ін.

Тільки до чого все це різномаїття, якщо не буде матеріалу для творчої роботи? Відразу відповідаємо, що все необхідне для приготування смачної ігрової їжі в наборі вже є: 4 великі і 2 маленькі банички оригінального пластиліну Play-Doh, зрозуміло, різного кольору! Сама маса для ліплення Плей-До - найвищої якості, вона не липне до рук і не залишає слідів на одязі або робочому місці. У зв"язку з цим можна сказати, що ігровий набір "Приготуй і наріж" Play-Doh Kitchen Creations стане найбільш безпечною та творчою розвагою.

Набір пластиліну Плей-До "Приготуй і наріж" від Hasbro послужить чудовим розвиваючим тренажером для дитини, допоможе тренувати дрібну моторику, уважність, уяву і бажання творчо самовдосконалюватися!

 

Приготуй та наріж, набір з пластиліном, Kitchen Creations, Play-Doh

Рекомендований вік: від 3 років
Стать дитини: для дівчаток
Комплектація: 2 іграшкові кухонні дошки, ножиці, ножі, аксесуари, 4 стандартні і 2 маленькі баночки пластиліну
Розмір упаковки: 20,3 × 6,7 × 21,6 см
Загальна маса пластиліну: 280 г
Артикул: B9012

 

Коментарі
Залишено відгуків (2)
5
5
(2)
4
4
(0)
3
3
(0)
2
2
(0)
1
1
(0)
Написати відгук
Залишити свій відгук

5
Несмотря на то, что набор не слишком большой по размеру - это один из самых классных наборов Play-doh. Дочка очень любит готовить с этим набором - огромное количество формочек и инвентаря для лепки по отличной цене!

Переваги: Интересный

Недоліки: нет

5
Play Doh как всегда на высоте! Отличный набор, завлекает ребёнка.

Переваги: Не липнет к рукам

Недоліки: Нет

1