Теля породи чорний ангус, іграшка-фігурка, Schleich

Код товару: 67672
80
151 грн
168 грн
Купити
У наявності Термін доставки 1-2 дня
Ви економите: 17 грн
10%
знижки
Акція! До кінця акції залишилось:
Cпособи доставки товару:
  1. У відділення "Нової Пошти" - по тарифам перевізника
  2. Кур'єрська доставка - по тарифам перевізника
Часто купують разом:
Теля породи чорний ангус, іграшка-фігурка, Schleich
+
Теля породи техаський лонгхорн, іграшка-фігурка, Schleich
Всього: 302 грн
Всього: 302 грн
Схожі товари:
Опис

скачати каталог фігурок Schleich

Теля породи чорний ангус, іграшка-фігурка, Schleich

Farm world

Теля породи чорний ангус Schleich Телята цієї породи харчуються молоком матері протягом перших шести-восьми місяців. Телята породи чорний ангус ростуть дуже швидко, тому їх вага до восьми місяців складає вже 160-180 кг. Спочатку порода з"явилася в Шотландії, де буває дуже холодно і сиро. Тому тварини дуже витривалі.

Компанія Schleich вже не одне десятиліття радує покупців якістю, оригінальністю і реалістичністю своїх товарів. Її співробітники періодично проводять дослідження в сфері психології та фізіології дітей, визначаючи оптимальний розмір, фактуру і сюжет своїх виробів, які розмальовують вручну і робляться з безпечного матеріалу.

Рекомендований вік: від 5 років
Стать: для хлопчиків та дівчаток
Комплектація: іграшка-фігурка Теля породи чорний ангус
Розмір іграшки: 8 × 3,1 × 5,6 см
Матеріал: каучуковий пластик
Артикул: 13880

Виробництво компанії Schleich розташоване в Німеччині, Румунії, Молдові, Тунісі та Китаї.

Фігурки Schleich розфарбовуються вручну. Всі наші товари і використовувані матеріали відповідають чинним національним та міжнародним вимогам до іграшок, наприклад, нової Директиви ЄС про безпеку іграшок 2009/48 / EG і стандарту DIN EN 71. Це означає, що використовувані матеріали і виробничі процеси однакові у всіх філіях, тому і якість продуктів Schleich однаково, незалежно від того, де вони зроблені.

Кожна фігурка Schleich розфарбовується вручну. Деякі виключення складають великі малюнки, наприклад, коричневі плями на фігурці жирафа, які наносяться методом тампонового друку.

У виробництві Schleich використовує різні види пластмаси і фарби, які ретельно підбираються в точній відповідності конкретним вимогам. Ми використовуємо такі види пластмаси: полівінілхролід (ПВХ), термопластичний еластомер (ТПЕ), Акрилонітрілбутадієнстірол (АБС), а також інші види пластмас, типові для виробництва іграшок.

Залишити відгук