Теннесійская прогулянкова кобила - іграшка-фігурка, Schleich

Код товару: 33422
80
107 грн
267 грн
Немає в наявності Термін доставки 1-2 дня
Ви економите: 160 грн
Cпособи доставки товару:
  1. У відділення "Нової Пошти" - по тарифам перевізника
  2. Кур'єрська доставка - по тарифам перевізника
Схожі товари:
Опис

Фігурка без заводської упаковки і може мати незначні подряпини!

скачати каталог фігурок Schleich

Теннесійская прогулянкова кобила, іграшка-фігурка, Schleich

Horse club Schleich

Теннесійская прогулянкова кобила SchleichУ коней породи Теннессі уокер надзвичайно довгі і плоскі копита. Таких коней не підковують, і їх копита не правлять. Це робиться для того, щоб коні могли рухатися кроком (прискорений крок), біговим кроком і галопом.

Кінь породи Теннессі уокер знаменитий своїм кроком. Він схожий на телт ісландських коней.

Компанія Schleich вже не одне десятиліття радує покупців якістю, оригінальністю і реалістичністю своїх товарів. Її співробітники періодично проводять дослідження в сфері психології та фізіології дітей, визначаючи оптимальний розмір, фактуру і сюжет своїх виробів, які розмальовують вручну і робляться з безпечного матеріалу.

Рекомендований вік: від 3 років
Стать: для хлопчиків та дівчаток
Комплектація: іграшка-фігурка Теннесійская прогулянкова кобила
Розмір іграшки: 14.3 × 10.5 × 4.4 см
Матеріал: каучуковий пластик
Артикул: 13833

Wild life Schleich

Виробництво компанії Schleich розташоване в Німеччині, Румунії, Молдові, Тунісі та Китаї.

Всі наші товари і використовувані матеріали відповідають чинним національним та міжнародним вимогам до іграшок, наприклад, нової Директиви ЄС про безпеку іграшок 2009/48 / EG і стандарту DIN EN 71. Це означає, що використовувані матеріали і виробничі процеси однакові у всіх філіях, тому і якість продуктів Schleich однаково, незалежно від того, де вони зроблені.

Кожна фігурка Schleich розфарбовується вручну. Деякі виключення складають великі малюнки, наприклад, коричневі плями на фігурці жирафа, які наносяться методом тампонового друку.

У виробництві Schleich використовує різні види пластмаси і фарби, які ретельно підбираються в точній відповідності конкретним вимогам. Ми використовуємо такі види пластмаси: полівінілхролід (ПВХ), термопластичний еластомер (ТПЕ), Акрилонітрілбутадієнстірол (АБС), а також інші види пластмас, типові для виробництва іграшок.

Залишити відгук