Велика книга-розмальовка (128 сторінок), Crayola

Код товару: 7037
100
55 грн
78 грн
Немає в наявності Термін доставки 1-2 дня
Ви економите: 23 грн
Cпособи доставки товару:
  1. У відділення "Нової Пошти" - по тарифам перевізника
  2. Кур'єрська доставка - по тарифам перевізника
Схожі товари:
Опис

Велика книга-розмальовка (128 сторінок), Crayola

Crayola

Crayola розмальовки для дітей

Велика книга-розмальовка від Crayola буде цікава як дівчаткам, так і хлопчикам, а її величезна кількість сторінок дозволить дитині довго і з захопленням провести своє дозвілля. Розмальовка форматом А4, з щільною обкладинкою складається з 128-ми сторінок білого крейдованого паперу. Картинки чіткі і великі. На них дитина знайде зображення транспорту, природи, тварин, людей і казкових персонажів.

Розмальовки вчать акуратності і уважності. Послідовне розфарбовування елементів заспокоює і тренує посидючість, яка стане в нагоді в дитячому садку і школі. Крім того, вони розвивають творчі здібності дитини, формують її художній смак і поняття про кольори, вчать проводити паралелі між кольорами реальних об"єктів і намальованих, розвивають кругозір і словниковий запас.

Для розфарбовування можна використовувати будь-які фарби, олівці або фломастери. Створювати шедеври c Crayola - цікаво і легко!

Рекомендований вік: від 3-років
Комплектація: розмальовка на 128 великих сторінках
Розмір упаковки: 28,5 × 20,5 × 1,5 см
Артикул: 04-1407

Crayola

Crayola (США) - це дитяча канцелярія з репутацією більш ніж 100 років і споживачами в 80 країнах світу. У світі це один з найбільш відомих брендів дитячого канцелярського приладдя, розвиваючих наборів і комплектів для творчості. Товари Crayola завжди проходять експертизу на відповідність нормам безпеки, вони виготовлені з високоякісних матеріалів. Crayola відома ще й тим, що виробляє фломастери, олівці, крейду і фарби, які легко змиваються з різних поверхонь, одягу і шкіри. Практичність, якість, широкий вибір, яскравість і велике поле для творчості - ось те, що цікаво всім, починаючи від батьків і закінчуючи найменшими споживачами товарів Crayola.

Crayola

Коментарі
Залишено відгуків (1)
5
5
(1)
4
4
(0)
3
3
(0)
2
2
(0)
1
1
(0)
Написати відгук
Залишити свій відгук

5
Багато сторінок, цікаві великі малюнки. І я і дітки (2-х і 4-х років) дуже задоволені покупкою!!!

Переваги: Гарні великі малюнки. Цікаво як хлопчику так і дівчинці.

Недоліки: Немає

1