Жеребець породи американський пейнтхорс, іграшка-фігурка, Schleich

Код товару: 70081
80
80 грн
267 грн
Немає в наявності Термін доставки 1-2 дня
Ви економите: 187 грн
Cпособи доставки товару:
  1. У відділення "Нової Пошти" - по тарифам перевізника
  2. Кур'єрська доставка - по тарифам перевізника
Схожі товари:
Опис

Фігурка без заводської упаковки і може мати незначні подряпини!

скачати каталог фігурок Schleich

Жеребець породи американський пейнтхорс, іграшка-фігурка, Schleich

Horse club Schleich

Жеребець породи американський пейнтхорс Schleich Мерини породи пейнтхорс особливо популярні у ковбоїв, тому що вони більш врівноважені, ніж жеребці. Крім того, цих коней можна використовувати як пастуха для корів; вони швидкі та рухливі, особливо на коротких відстанях. Тому вони добре підходять для перегону великої рогатої худоби. Коні породи пейнтхорс - це стресостійкі та витривалі тварини, які справляються з різними завданнями.

Компанія Schleich вже не одне десятиліття радує покупців якістю, оригінальністю і реалістичністю своїх товарів. Її співробітники періодично проводять дослідження в сфері психології та фізіології дітей, визначаючи оптимальний розмір, фактуру і сюжет своїх виробів, які розмальовують вручну і робляться з безпечного матеріалу.

Рекомендований вік: від 5 років
Стать: для хлопчиків та дівчаток
Комплектація: іграшка-фігурка Жеребець породи американський пейнтхорс
Розмір іграшки: 16 × 4 × 12 см
Матеріал: каучуковий пластик
Артикул: 13885

Horse club Schleich

Виробництво компанії Schleich розташоване в Німеччині, Румунії, Молдові, Тунісі та Китаї.

Фігурки Schleich розфарбовуються вручну. Всі наші товари і використовувані матеріали відповідають чинним національним та міжнародним вимогам до іграшок, наприклад, нової Директиви ЄС про безпеку іграшок 2009/48 / EG і стандарту DIN EN 71. Це означає, що використовувані матеріали і виробничі процеси однакові у всіх філіях, тому і якість продуктів Schleich однаково, незалежно від того, де вони зроблені.

Кожна фігурка Schleich розфарбовується вручну. Деякі виключення складають великі малюнки, наприклад, коричневі плями на фігурці жирафа, які наносяться методом тампонового друку.

У виробництві Schleich використовує різні види пластмаси і фарби, які ретельно підбираються в точній відповідності конкретним вимогам. Ми використовуємо такі види пластмаси: полівінілхролід (ПВХ), термопластичний еластомер (ТПЕ), Акрилонітрілбутадієнстірол (АБС), а також інші види пластмас, типові для виробництва іграшок.

Коментарі
Залишено відгуків (1)
5
5
(1)
4
4
(0)
3
3
(0)
2
2
(0)
1
1
(0)
Написати відгук
Залишити свій відгук

5
1